Кошик
199 відгуків
promo_banner
matilda
+380 (66) 276-50-89

Технічна література

У сучасному світі, майже кожен другий, користується автомобілем. На сьогоднішній день це вікова категорія від 18 до 100 років точно. Сьогодні користувачі не тільки чоловіки, але й представниці прекрасної статі. Не завжди при купівлі авто ви отримуєте керівництво по ремонту та експлуатації, але в потрібний момент - це дуже навіть необхідна література.

ТЕХНІЧНА ЛІТЕРАТУРА

 

У цій рубриці ми представляємо наступні розділи:

  •  Керівництва по ремонту і експлуатації автомобілів. Тут ви можете детально ознайомитися з технічним обслуговуванням автомобіля, докладно розглянути електро-схеми в кольоровому або чорно-білому варіанті. Завжди зможете легко визначити і усунути неполадки в транспортному засобі, відрегулювати новий автомобіль. Керівництво завжди буде надійним помічником для майстрів СТО і ви зможете підвищити рівень своєї кваліфікації у вивченні тієї чи іншої моделі. 

 

 

  •   ПДР 2021. Правила дорожнього руху України. З коментарями, з иллюстациями, в схемах. На сьогоднішній день це настільна книга кожного водія, як новачка, так і зі стажем. Знання внесених змін, завжди вбереже Вас від небезпечної ситуації на дорозі. 

 

  • Билеты ГАИ. Для того чтоб управлять транспортным средством безопасно для себя и окружающих, необходимо качественно изучить данный вопрос. В этом Вам  помогут руководства с тематическими вопросами. Теоретический экзамен является неотьемлемой частью получения водительского удостоверения. Лицам, которые в отведенное время не ответили на все вопросы или допустили более двух ошибок, ставится оценка "не сдал". Тому краще вивчіть матеріал грунтовно і Вам гарантований Успіх !

 

  • Література для автошкіл. Даний розділ підійде для початківців водіїв та автолюбителів. Матеріали включають складові двигуна, коробки передач, підвіски, гальм, рульового, електрообладнання та електроніки. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner