Кошик
371 відгук
promo_banner

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

matilda
+380 (66) 276-50-89

Технічна література

У сучасному світі автомобіль став невіддільною частиною життя багатьох людей. Більшість із нас використовують автомобіль як засіб пересування, що дає змогу істотно скоротити час на дорогу та економить на проїзді  громадському транспорті. Сучасний вік автовласників — від 18 до 100 років і тут немає обмежень по підлозі — жінки теж активно використовують автомобіль. 

Купуючи автомобіль, посібник з експлуатації не завжди йде в комплекті постачання, і важливо мати книгу з ремонту або експлуатації конкретного автомобіля. Це необхідне видання, яке може стати справжньою допомогою в разі потреби ремонту або обслуговування автомобіля.

Однак іноді виникають проблеми, які не можна розв'язати самостійно. Але завжди є вихід, наприклад, різні сайти та списки, які присвячені автомобільній тематиці, де можна отримати відповіді на виникають питання й спілкуватися з іншими власниками автомобілів.

Крім того, знання основних принципів роботи автомобіля та вміння проводити деякі прості ремонтні роботи дає змогу неабияк заощадити гроші на сервісному обслуговуванні. Іноді незначні неполадки можна легко усунути самостійно, без ризику звернутися за допомогою в автосервіс. 

У такий спосіб, володінняшивкою автомобільною тематикою може стати корисним навичкою в нашому сучасному світі. Це допоможе вам бути обізнанішими щодо можливих проблем, з якими ви можете зіткнутися, а також про те, як вирішувати їх самостійно. До того ж це допоможе вам зберегти свої гроші на сервісному обслуговуванні та виправлення незначних неполадок. 

ТЕХНІЧНА ЛІТЕРАТУРА

 

У цій рубці ми представляємо такі розділи:

  •  Роботи з ремонту й експлуатації автомобілів. Тут ви можете детально ознайомитися з технічним обслуговуванням автомобіля, докладно розглянути електросхеми в кольоровому або чорно-білому варіанті. Завжди зможете легко визначити й усунути неполадки в транспортному засобі, відрегулювати новий автомобіль. Керівництво завжди буде надійним помічником для майстрів СТО і ви зможете підвищити рівень своєї кваліфікації у вивченні тієї чи іншої моделі. 

 

 

  •   ПДД. Правила дорожнього руху України. З коментарями, з ілюстраціями, у схемах. На сьогодні це настільна книга кожного водія як новачка, так і зі стажем. Знання внесених змін завжди вбереже Вас від небезпечної ситуації на дорозі. 

 

  • Білети ГАІ. Щоб керувати транспортним засобом, безпечно для себе та оточення, необхідно якісно вивчити це питання. У цьому Вам  допоможуть керівництва з тематичними запитаннями. Теоретичний іспит є невіддільною частиною отримання посвідчення водія. Особам, які у відведений час не відповідали на всі питання або допустили понад дві помилки, ставиться оцінка "не здав. Тому краще вивчіть матеріал ґрунтовно і Вам гарантований успіх!

 

  • Література для автошкіл. Цей розділ підійде для водіїв-початківців і автолюбів. Матеріали містять складники двигуна, коробки передач, підвіски, гальма, кермового, електрообладнання й електроніки. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner